Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

indirim alarmını nasıl değiştirebilirim
Ali Koçer 23 Ocak 2019
Web sitesi, Hesabım bölümünden değiştirebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Aratılan bir ürünün tüm mağazalardaki fiyat düşüşlerinde bildirim gelmesini sağlayan bir özellik getirirseniz çok faydalı olur
Ahmet altınok 20 Ocak 2019
Bu sisteme çok büyük yük getirecektir, o yüzden şimdilik eklemeyi düşünmüyorum.
FiyatSeyir.com
Selamlar, yaptığınız işin mükemmel bir iş olduğunu anlatmama hiç gerek yok. Zira biz çok memnunuz fakat birkaç konu hakkında isteğim olacaktı. Birincisi hepsiburada'da aradığım bir ürün buraya bir türlü gelmedi. Ürün şu linkteki Stanley marka termos https://www.hepsiburada.com/stanley-classic-vakumlu-termos-1-9-lt-p-OUTKUTKEVVVU rica etsem yardımcı olur musunuz. Bir de pro fiyatı çok pahalı, indirim yapacak mısınız ya da hediye kodu bir şey gönderebilir misiniz. 10 - 12 tl gibi bir fiyata satabilirseniz çok sevinirim. Hesabımda o kadar bakiye var. Geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin.
Oğuzhan Şahin 19 Ocak 2019
Teşekkürler, belirttiğiniz ürünün kategorisi henüz ekli değil. Bu yüzden siteye yer almıyor. Şu an uygulama hali hazırda indirimde.
FiyatSeyir.com
Mükemmel bir yazılım yapmışsınız,tebrik ediyorum.
Aykut Köseoğlu 18 Ocak 2019
Teşekkürler.
FiyatSeyir.com
Hocam bildirimler telefona gelmiyor. Kontrol edebilir misiniz
Bilal K. 15 Ocak 2019
Test bildirimi gönderildi. İndirim alarmlarınızı kontrol edin. Sadece 2 kategoride alarmınız bulunuyor.
FiyatSeyir.com
fiyat güncellemeleri ile ilgili bir sorun mu var. Fiyat alarmında yer alan 55nu8000 modeli fiyat çoktan değişmiş olmasına rağmen halen eski fiyat gözüküyor.
murat can 13 Ocak 2019
Fiyatlar belirli aralıklar güncelleniyor. Güncellenme esnasında ürün tükenmiş veya fiyat değişmiş olabilir.
FiyatSeyir.com
Selamlar siteniz çok başarılı,iyi bir proje fakat rünlerin son 1,5 aylık değil 6 ay ya da 1 senelik fiyat geçmişini görebilsek keşke. Örneğin tv bakıyorum ama haziran gibi ya da ilk piyasaya sürüldüğünde kaç liraydı merak ediyorum.
erkan karadeniz 13 Ocak 2019
Şimdilik ürünlere ait en son 20 fiyat değişiminin kaydı tutuluyor. Veritabanına aşırı yük getirdiği için daha eski veriler siliniyor.
FiyatSeyir.com
merhaba az önce uygulama açayım dedim 5 tane bildirm gelmiş oda gördüklerim,ne uygulama ne de tarayıcı üzerinden bildirim gelmedi
Halil biliktü 09 Ocak 2019
Tarayıcı üzerinden bildirim gelmez. Uygulama arka planda kimi zaman sonlanabiliyor. O yüzden günde en az bir kez giriş yapmanızı tavsiye ederim.
FiyatSeyir.com
hocam mobil uygulamadan bildirim alamıyorum. gerek websiteden gerekse uygulamadan fiyat alarmı kurdugum halde hiçbirşey düşmüyor. bırak bildirim düşmesini, websiteden ayarladıhım alarmları göremiyorum telefonumdan, alarmı kaldırmaya çalıştıgım üründe hala çıkıyor, kaç lere kaldırıp yeniden kurdum, bir değişme yok yardımcı olabilirmisin lütfen.
Ersin Tekin 09 Ocak 2019
Sadece iki kategoriye alarm kurduğunuz gözüküyor. İndirim alarmlarını sadece web sitesi üzerinden oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Birazdan test bildirimi göndereceğim. Sonucu iletirseniz sevinirim.
FiyatSeyir.com
indirim paylastiginiz urunlerin daha ucuzlari var cogu boyle ya ise yaramaz urun yafa pahali urunler

Epson L310 Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı (C11CE57401)

baska sitede 590 bile var ve daha guvenilir sitede sizin indirim diye paylastiginiz sitede 639 tl ne yapmaya çalışıyorsunuz
kenan tirki 07 Ocak 2019
Sık Sorulan Sorular bölümünde bu konu ile ilgili açıklama mevcut.
FiyatSeyir.com