Sık Sorulan Sorular

FiyatSeyir ile ilgili sık sorulan soruları ve yanıtlarını burada görüntüleyebilirsiniz.

FiyatSeyir nedir?

FiyatSeyir onlarca farklı sitedeki indirimleri tek bir yerden takip etmenizi sağlayan bir çevrimiçi fiyat takip sistemidir. Aynı zamanda sahip olduğu arama motoru ile aradığınız ürünü en ucuza bulmanıza yardım eder.

FiyatSeyir ürün satışı yapıyor mu?

Hayır, FiyatSeyir aradığınız ürünü en uygun fiyata bulmanızı sağlar. Alışverişi ilgili web sitesi üzerinden yapmanız gerekir.

FiyatSeyir bünyesinde kaç adet mağaza yer alıyor?

Şu an 60'tan fazla mağazadan fiyat ve indirim bilgileri alınıyor.

İndirimli ürün mağazada farklı fiyatta gözüküyor, neden?

FiyatSeyir, 7/24 tüm mağazalardan fiyat bilgisi almaktadır. Büyük indirimlere giren ürünler birkaç dakika içerisinde tükenebilmekte veya fiyatı artmaktadır. Sistem ürünün yeni fiyat bilgisini alıncaya dek eski fiyatın gözükmesi normaldir.

Arama yaparak en ucuza bulduğum ürün stokta yok gözüküyor, neden?

FiyatSeyir, fiyat bilgisi alınamayan ürünleri stok dışı olarak işaretler ve anında yayından kaldırır. Fakat birkaç mağaza stok dışı ürünleri listelemekte ve fiyat bilgisi vermeye devam etmektedir.

Büyük indirimlere girmiş ürünleri diğer mağazalarda daha uygun fiyata bulabiliyorum, sebebi nedir?

FiyatSeyir, ürünün mağazadaki eski fiyatı ile yeni fiyatını kıyaslar ve indirim oranını hesaplar. Fiyatları diğer mağazalar ile kıyaslamaz. Bu da, A mağazasında %60 indirimle ₺100'ye satılan bir ürünü belki de B mağazasından ₺50'ye alabileceğiniz anlamına gelir.

Mağazadaki indirim oranı ile FiyatSeyir'deki indirim oranı uyuşmuyor.

FiyatSeyir, mağazanın indirim oranına bakmaz, ürünün eski fiyatı ile yeni fiyatı arasındaki farkı hesaplayarak indirim oranını belirler.

FiyatSeyir'in mobil uygulaması var mı?

FiyatSeyir Android uygulaması GooglePlay üzerinden indirebilir durumdadır. iOS ve diğer platformlar için henüz mobil uygulaması bulunmamaktadır. Web sitesi mobil cihazlara uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

Siteye üyelik zorunlu mu?

Üyelik zorunlu olmamakla birlikte, üyelere indirimleri daha erken görme, e-posta ve mobil bildirimler alma, ürün ve kategorilere alarm kurma, favorilere ürün ekleme gibi ek özellikler sunulmaktadır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Üyelik şifrenizin kayıtlı e-posta hesabınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz. Gönderilen şifre, e-postas kutunuzun SPAM veya Gereksiz klasörlerine düşebileceğinden bu klasörleri de kontrol ediniz.

Fiyat geçmişi özelliği nedir, nasıl çalışır?

FiyatSeyir'in en önemli özelliklerinden birisi olan Fiyat Geçmişi özelliği ürün fiyatlarındaki iniş ve çıkışları grafik halinde görmenizi sağlar.

İndirime giren ürünler hakkında nasıl bilgilendirilirim?

Ürünlere veya kategorilere fiyat alarmları kurabilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak web sitesi üzerinden, e-posta yoluyla veya mobil uygulama yoluyla indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

E-posta bildirimlerini alamıyorum.

Öncelikle üye kontrol panelinde e-posta ile bildirim seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol ediniz. Aktif ise, e-posta kutunuzun SPAM veya Gereksiz klasörlerine göz atınız. İlk gelen e-postayı SPAM/Gereksiz değil olarak işaretlerseniz yeni gelecek e-postalar doğrudan Gelen Kutusuna düşecektir.

Mobil cihazıma bildirimler gelmiyor.

Uygulamanın en güncel sürümünü yüklediğinizden ve üye girişi yaptığınızdan emin olunuz. Uygulamanın Ayarlar bölümünden bildirimlerin etkin olup olmadığını ve web sitesi üye kontrol panelindeki Bildirim Seçenekleri sekmesinden Mobil Bildirimler'in açık olduğunu kontrol ediniz.

Aklınızdaki soru işaretleri hala duruyor mu? Soru, istek ve görüşlerinizi İletişim bölümünden bize iletebilirsiniz.