Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Ahmet hocam.. Pro üyelik fiyatı nedir.. Nasıl alıyoruz
Ramazan yılmaz 18 Kasım 2018
GooglePlay mağazasından satın alabilirsiniz.
FiyatSeyir.com
ahmet bey merhaba

dh den sizi uzun süredir takip ediyorum. projenizde başarılar.

sistemle alakalı birkaç nacizane geribildirimim var.

pro sürümüne geçtiğinizde web sayfasında hala google reklamları çıkıyor.

sık güncelleme yapmak -günde 1den fazla- ve daha önemlisi güncelleme yapmadan appı kullanmayı engellemek kötü bir etki bırakıyor.

ürünleri birleştirebilriseniz kullanıcı tarafından daha rahat takip olabilir. mesela ben Homend 1502 Breadfast ekmek kızartma makinasını takip ediyorum. 3 farklı magzayı ayrı ayrı görüntelemek gerekiyor. ürün sayfaları üzerinden takip olsa daha rahat olabilir kullanıcı açısından

iyi çalışmalar
hakan h 18 Kasım 2018
Android 8 sürümüne sahip kullanıcıların bildirim alamamasından kaynaklı olarak uygulamayı aynı gün güncellemek zorunda kaldım. Uygulamanın son 2-3 sürümüne kadar yükseltme zorunlu değil, daha eski sürümlerde en güncel sürümü kullanma şartı bulunuyor. Ürünleri birleştirme konusu şimdilik çok zor, ürün isimleri her mağazada birebir aynı olsa ancak öyle mümkün olabilirdi.
FiyatSeyir.com
son guncellemeden sonra bildirim gelmiyor.
Mehmet 18 Kasım 2018
Bu düzeltmeyi içeren bir güncelleme hazırlandı, yükleyip dönüş yaparsanız sevinirim.
FiyatSeyir.com
Ahmet hocam telefon kategorisinde indirim oranı çok yüksek kalıyor. Telefonlar için bu seviye çok yüksek. Bence onu a sadece telefon için indirebilirsiniz. Benimki sadece görüş. İyi akşamlar.
Bilal K. 17 Kasım 2018
Oran ve fiyat düşürüldükçe gönderilen bildirim sayısı aşırı derecede artıyor, bu da sisteme ek yük bindiriyor. Önerinizi değerlendireceğim.
FiyatSeyir.com
Pro sürümü aldım ancak fiyatlar güncel değil. siteden kendim kontrol etmesem farketmeyecektim. ebrar bilgisayarda şuan 6000tl olan laptop burda 6500 gözüküyor. 6000e ise alarmım vardı. Lütfen düzeltin bunları destek olmak için almıştım ama program hem yavaş çalışıyor hemde güncel değil.
Arda Taşkın 17 Kasım 2018
Sistem her dakika indirimleri çekmiyor ki bu mümkün değil, belirli aralıklarla tarıyor, bu yüzden aradaki boşluklarda veya bir sonraki tarama yapılıncaya kadar gerçekleşen indirimler yansımayabiliyor.
FiyatSeyir.com
Merhabalar, programınızın pro versiyonunu satın aldım. Sanırım bu maille giriş yapıp aktivasyon yapmam gerekiyor. Fakat bu maille daha evvel sitenize üye olmuştum ve şifresini unuttum. Şifremi unuttum bölümü de çalışmıyor zannedersem mail gondermiyor. Şifremi öğrenmek istiyorum. Mail : fcikse@gmail.com
Cüneyt Sunay 17 Kasım 2018
SPAM veya Gereksiz klasörlerini kontrol edin.
FiyatSeyir.com
Merhaba hocam. Sanırım bana bildirimler geç geliyor. Bir arkadaş Telegram üzerinden paylaştı 10dk sonra bana bilinirim geldi sorun nedir acaba?
Yusuf kasap 15 Kasım 2018
Hangi ürünle ilgili bildirim? Kontrol edelim.
FiyatSeyir.com
Mrb. Amazon.com.tr ile ilgili hiç bildirim gelmiyor. Ama forumlarda, gruplarlarda çok konusu açılıyor. Bi problem mi var? Yoksa sadece ben mi bildirim almıyorum? Lütfen mesajımı bir hesap sorma gibi algılamayın. Sadece amazonun yapmış olduğu güzel indirimleri kaçırmak istemiyorum. Bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim. İyi günler
Eee eee 15 Kasım 2018
Evet. Amazon ile ilgili bir sıkıntı var. Diğer kullanıcılar için de açıklayıcı olması açısından uzun bir açıklama yazacağım. 1. Amazon'da sadece Amazon satıcılı ürünler indeksleniyor. Durum böyle olunca, diğer satıcıların sattığı fakat Amazon'un yeni eklediği ürün fiyatı çok düşük dahi olsa sistemde indirim olarak gözükmüyor. Fakat ürün arama sayfasında ürünü görebilirsiniz. 2. Amazon'un kategori sistemi gerçekten çok kötü. PC Bileşenleri kategorisi altında İşlemci bölümü olmasına rağmen Amazon herhangi bir işlemciyi ve anakartı PC Bileşenleri ana kategorisinde yayınlayabiliyor. Bu kategori genel bir kategori olduğu için sadece alt kategoriler taranıyor. Sistem üst kategoriyi taramıyor. Peki taraması durumunda zararı nedir derseniz, bu sefer anakart, RAM, ekran kartı, işlemci vs. tüm alt kategorilerdeki ürünler PC Bileşeni olarak FiyatSeyir'de gözükecektir. Diğer bir örnek, Amazon bir SSD'yi gidip MicroSD kartlar kategorisine ekleyebiliyor. Bu gerçekten garip bir durum. 3. Fiyat bilgileri listeleme ekranlarından alınıyor. Amazon, diğer bazı siteler gibi çeşitli varyasyonları olan ürünleri ayrı ayrı değil tek bir ürün olarak ekliyor. Örneğin 32GB/64GB/128GB SD kart listeme ekranında tek bir ürün olarak gözüküyor. Bu durumda 64GB SD kart fiyatında indirim olsa dahi sisteme yansımayabiliyor. Açıklama yeterli olmuştur umarım.
FiyatSeyir.com
Merhabalar , gelecekte IOS için uygulama çıkarmayı düşünüyormusunuz?
Burak Ergün 14 Kasım 2018
Planlarımda var fakat giderleri fazla olacağından henüz herhangi bir girişimim olmadı. Yakın zamanda gelmeyecektir.
FiyatSeyir.com
Merhaba pro üyelik satın aldım bildirim olarak sipariş kimliğinizle doğrulama yapmak için buraya dokunun bildirimi alıyorum sipariş kimliğini girdim daha önce güncelleme yapmıştım başka bişey yapmam gerekiyormu kolay gelsin
Yunus Aydin 14 Kasım 2018
Siparişiniz onaylanmış, herhangi bir sorun gözükmüyor.
FiyatSeyir.com