Bize Yazın

Her türlü görüş, öneri ve eleştirileriniz için bu sayfayı veya fiyatseyircom@gmail.com eposta adresini kullanabilirsiniz. Reklam vermek istiyorsanız lütfen reklam sayfamıza gözatınız.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Merhaba öncelikle başarılarınız için sizi tebrik ederim, bence harika bir hizmet veriyorsunuz. 1 talep 1 önerim olacak
Soru: Aynı sizin formatınızda yurt dışında bildiğiniz özellikle USA tarafında ya da Avrupa da benzer site var mı ?
Talep: 1 tane de mesela Aliexpress,Amazon,Ebay gibi yurt dışı sitesi de ekleseniz çok güzel bir açılım olur diye düşünüyorum.
Bunların hiç biri olmasa biel İYİ Kİ VARSINIZ!
Emre AYDIN 27 Aralık 2019
Araştırmadım ama mutlaka vardır. Şimdilik sistemde yurt dışı mağazalar yer almayacak.
FiyatSeyir.com
Telegram grubuna davet eder misiniz?
Abdullah Karabulut 22 Aralık 2019
Telegram grubu bulunmuyor.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Fiyat alarmı kurcam arama kısmına Amazon daki ilan başlığını kopyalayıp buraya yazmama rağmen Amazon da ürünü bulmuyor. Böylece fiyat alarmı kuramıyorum. Çoğu ürün için bu şekilde. Amazon daki ilanları bulmuyor
Cem ünlü 21 Aralık 2019
Amazon'un sadece kendi sattığı ürünler listeleniyor. Amazon'daki diğer satıcılara ait ürünler yer almyor.
FiyatSeyir.com
Bir önceki mesajımda, filtre tuşunun hep üst sayfayı ekrana getirdiğinden bahsetmiş isem de aslen ilk basışta bir üst sayfayı ekrana getirip ikinci basış ile önceki sayfaya geri dönüyor ve sonraki basışlarda bu döngüyü tekrar ediyor, düzeltiyorum.
İbrahim Genç 20 Aralık 2019
Selamlar. Uygulama ile ilgili bir sorun bir de önerim var, değerlendirirseniz sevinirim. Sorunum şudur: İndirim Bul menüsünden filtreleme yaptığımda, gelen sonuçlar 5 sayfadan fazla ise 6. sayfa ve sonrası sanki çok eski bir telefonda çalışıyor gibi takılarak/donarak scroll yapıyor/sayfa değiştiriyor. Kullandığım telefon Xiaomi Mi Max 3. Önerim ise şöyle: Bahsi geçen filtreleme ile misal Hepsiburada filtresi yapıp sonuçların sonuna geldiğimde başka filtreleme yapmak istiyorum, örneğin Amazon, ve sağ üstteki filtre tuşuna basıyorum. Filtreleme ekranı açılmak yerine bir üst sayfa ekrana geliyor, bir nevi Page Up işlevi görüyor. Bütün sayfalardan geri en üst sayfaya geri dönmedikçe filtre işlevi görmüyor (bir yandan takılarak çalışması da bu durumu sıkıcı hale getiriyor). Bunun yerine her zaman asli görevi filtre ekranını açması tercih edilir.
İbrahim Genç 20 Aralık 2019
Bu önerinizi dikkate alacağım, dediğiniz gibi filtre kısmı üste olduğu için o kısma kaydırma yapılıyor. O kısım sabit olabilir belki.
FiyatSeyir.com
Program içerisinde sadece "fiyat alarmlarım" menüsünden sesli bildirim almak istiyorum, bu özelliği ekleme imkanımiz var mıdır?
Aykut Köseoğlu 16 Aralık 2019
Henüz bu şekilde bir seçenek yok fakat güncelleme ile eklenebilir.
FiyatSeyir.com
Merhaba pro üyelik aldım. Fakat indirim alarmı 1 den fazla kuramıyorum. Standart üyelik görüyor veni
Cem ünlü 08 Aralık 2019
Pro uygulamaya girdikten sonra site üzerinde oturumu kapatıp tekrar oturum açın.
FiyatSeyir.com
yani güzel bi iş çıkardığınızı düşünerek para verelim bizimde katkımız olsun dedik ama motor yağı araması bile yapamıyoruz.daha öncede birçok farklı sorun yaşadık.bi açıklamnız olacak mı merak ettiğim için yazıyorum
İbo ak 06 Aralık 2019
Belirttiğiniz kategori ekli değil. Siz satın almadan önce de ekli değildi. Zamanla kategori sayısı artacaktır.
FiyatSeyir.com
Merhaba. İstanbul Bilişim artık güven vermiyor, ürünleri aylarca teslim etmiyor. El değiştirdiği için güvenilir olmaktan çıktı. Düşük fiyat yazıp piyasayı manipüle ediyorlar. Bu nedenle istanbul bilişim'in fiyatseyir'de olmaması gerektiğini düşünüyorum. Saygılar.
MUSTAFA GÜNGÖR 02 Aralık 2019
İstanbul Bilişim ile sıkıntı var gibi. Ürünlerin teslim edilmediği, günler sonra verilen siparişlerin iptal edildiği şeklinde yorumlar/şikayetler var. Bu yüzden artık sitede yer almayacak. İlerleyen günlerde gelişme olursa tekrardan eklenecektir.
FiyatSeyir.com
Merhaba, uygulamayı satın aldım ama uygulamayı indirdim kullanıcı adı ile giriş yaptım. kitramco53@gmail.com mail adresime Sipariş Kimliği kodu gelmemiştir. Sipariş Kimliği kodumun ramazan.morgul@hotmail.com mail adresime gönderilmesi konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
Ramazan Morgül 27 Kasım 2019
Sipariş kimliğinizi aşağıdaki adresten öğrenebilirsiniz. https://pay.google.com/payments/ Sipariş kimliğiniz bulamamanız halinde sipariş saat ve tarihinizi mesaj olarak iletebilirsiniz.
FiyatSeyir.com