Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Merhaba. Bazı ürünler n11, gittigidiyor gibi sitelerde bulunmasına rağmen uygulamanız (pro sürümü) bu ürünleri bulamıyor. Misal, mate 10 pro çoğu yerde var ama programınız sadece 4-5 tane yerde buluyor. Diğer platformlarda da bulabilmek için bir ipucunuz veyahut yapabileceğim bir şey var mı? Teşekkür ederim, başarılar diliyorum.
Süleyman Yasin Kazanci 11 Ekim 2019
Merhaba. n11 ve Gittigidiyor üzerindeki tüm mağazalardan ürün bilgisi alınmıyor. Dahil olan mağazaları Mağazalar sayfasından görebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Programın prosunu aldık ki programın mantığı güzel işimize yarar diye. Ürün n11 de 3 ekimde 169 dan 139 TL ye düşmüş indirim alarmı kurmuşuz. Ama ses seda yok. Eğer böyle devam ederse play store da tek yıldız ve eleştiri yazısı yazacağım. Bilginiz olsun
İbo ak 06 Ekim 2019
Merhaba. Sadece Anne Bebek Oyuncak kategorisine %75 oranında bir indirim alarmı kurmuşsunuz. Bahsettiğiniz ürün bu kategoriye uysa dahi oranı uymuyor. İndirim oranı kurduğunuz alarm ile uyuşmadığından bildirim gelmemesi çok normal.
FiyatSeyir.com
merhaba üyelik ekranında telegram alanında gördüm. oradan indirim duyurusu varsa nasıl dahil olabilirim ?
Ozan özen 27 Eylül 2019
Sık Sorulan Sorular sayfasında Telegram bildirimlerini nasıl alacağınız konusunda açıklama mevcut.
FiyatSeyir.com
Merhaba, mesala bilgisayar ve cep telefonu kategorisinde bir bildirim oluşturuyoruz 20 TL düşünce haber ver diyorum. Ama ekstra olarak monitor kategorisinde 300 TL düşünce haber ver demek istiyorum ama kategori için başka bildirim ekli uyarısı veriyor. Ana kategori ile alt kategori ayrımı yapamıyorum. Bu ayrım yapılırsa bence çok daha iyi olacak
armağan öner 23 Eylül 2019
Alt kategorilere farklı alarmlar kurabilirsiniz fakat ana kategoriye alarm kurup ardından alt kategorisine veya tam tersi şekilde alarm kuramazsınız.
FiyatSeyir.com
Hocam merhaba telegram grubu için bilgi almak istiyorum.
Ringos Neo 20 Eylül 2019
Telegram grubundan kastınız Telegram üzerinden bildirim almak mı?
FiyatSeyir.com
Merhaba uygulama uzerinden fiyat değişiklik alarmi veremiyor muyuz?
Tarhan surözü 13 Eylül 2019
Fiyat alarmı kurabilirsiniz, indirim alarmlarını ise sadece web sitesi üzerinden kurabilir veya değiştirebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Merhaba, ürünleri n11 arama olarak gösteriyor fakat n11 de herhangi bir mağazada ürünler çıkmıyor bilginize. Kolay gelsin
armağan öner 09 Eylül 2019
n11'de tüm mağazalar ekli değil, sadece belirli birkaç mağaza ekli. Tüm n11 ürünlerinin taranması mümkün değil.
FiyatSeyir.com
Selamünaleyküm. Pro sürümü kaç TL acaba. Hayırlı günler
Ziya Kahraman 08 Eylül 2019
GooglePlay üzerinde uygulamayı satın alabilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Ahmet bey, pro üyeyim. DH da sıcak fırsatlar da indirim olunca paylaşım yapıyordunuz. Şimdi ise görmemekteyim. Nedeni nedir? Ayrıca özel fiyat indirimlerini üyelerle ilgili paylaştıgınızı söylüyordunuz. Ben bir ayar yapmayı filan atlamış olabilir miyim? Bana sizden bir bilgi gelmiyor.
Muammer Yıldırım 08 Eylül 2019
Ürünleri çoğu manuel bildirim atmaya kalmadan tükeniyor. Bu yüzden uzun süredir manuel bildirim göndermiyorum. İndirim alarmı kurmuşsanız alarmlarınızla eşleşen ürünlere ait bildirimler gelmeye devam edecektir. Forumda artık çok nadir konu açıyorum gereksiz tepkilerden dolayı.
FiyatSeyir.com
hocam merhaba pro uygulamasından bildirim alamıyorum mail bildirimi gelmiyor tüm yönergeleri tamamlayıp Telegram botunuda ayarladım yine bildirim alamıyorum. acaba benim pro hesabımda bir problem mi var? rica etsem incelermisiniz proyu aldık ama hiç kullanamadik
Enes silman 05 Eylül 2019
Merhaba. Kontrol ettiğimde herhangi bir kategoriye indirim alarmı kurmadığınızı görüyorum. Alarm kurmadığınız takdirde bildirim gelmeyecektir.
FiyatSeyir.com