Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Merhaba, ürünleri n11 arama olarak gösteriyor fakat n11 de herhangi bir mağazada ürünler çıkmıyor bilginize. Kolay gelsin
armağan öner 09 Eylül 2019
n11'de tüm mağazalar ekli değil, sadece belirli birkaç mağaza ekli. Tüm n11 ürünlerinin taranması mümkün değil.
FiyatSeyir.com
Selamünaleyküm. Pro sürümü kaç TL acaba. Hayırlı günler
Ziya Kahraman 08 Eylül 2019
GooglePlay üzerinde uygulamayı satın alabilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Ahmet bey, pro üyeyim. DH da sıcak fırsatlar da indirim olunca paylaşım yapıyordunuz. Şimdi ise görmemekteyim. Nedeni nedir? Ayrıca özel fiyat indirimlerini üyelerle ilgili paylaştıgınızı söylüyordunuz. Ben bir ayar yapmayı filan atlamış olabilir miyim? Bana sizden bir bilgi gelmiyor.
Muammer Yıldırım 08 Eylül 2019
Ürünleri çoğu manuel bildirim atmaya kalmadan tükeniyor. Bu yüzden uzun süredir manuel bildirim göndermiyorum. İndirim alarmı kurmuşsanız alarmlarınızla eşleşen ürünlere ait bildirimler gelmeye devam edecektir. Forumda artık çok nadir konu açıyorum gereksiz tepkilerden dolayı.
FiyatSeyir.com
hocam merhaba pro uygulamasından bildirim alamıyorum mail bildirimi gelmiyor tüm yönergeleri tamamlayıp Telegram botunuda ayarladım yine bildirim alamıyorum. acaba benim pro hesabımda bir problem mi var? rica etsem incelermisiniz proyu aldık ama hiç kullanamadik
Enes silman 05 Eylül 2019
Merhaba. Kontrol ettiğimde herhangi bir kategoriye indirim alarmı kurmadığınızı görüyorum. Alarm kurmadığınız takdirde bildirim gelmeyecektir.
FiyatSeyir.com
iOS uygulaması ne zaman çıkacak acaba
Ahmet Selim Keskin 04 Eylül 2019
Şimdilik planlarda yok.
FiyatSeyir.com
Merhaba, bazen belirli bir ürünün stok ya da fiyat durumunu takip etmek gerekiyor ve gün gün aynı ismi yazıp aratıyorum, acaba kayıtlı aramalar gibi bir özellik olsa ve biz bu alanda yaptığımız aramaları kaydetsek iyi olmaz mı?
Ertuğrul Hazar 02 Eylül 2019
Öneriniz için teşekkürler. Evet böyle bir özellik olabilir. İlgileneceğim.
FiyatSeyir.com
pro ile normal üyelik arasındaki fark nedir? programda bahsettiğiniz magazalar ürün liste arasında çıkmıyor? Nedeni nedir?
İbrahim topal 25 Ağustos 2019
Üyelikler arasındaki farklar için Hakkında sayfasını inceleyebilirsiniz. Şu an aktif olan tüm mağazaların ürünleri listeleniyor. Sadece en fazla son 3 günde indirime giren ürünleri görebilirsiniz. Ürünler içerisinde arama yaparak hangi mağazada hangi ürünler yer alıyor görebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
merhaba geçen hafta pro uygulamasını satın aldım fakat indirim alarmı kuramadım masaüstünden denedim yine olmadı iade etmek zorunda kaldım. pro sürümünde güncellemeden dolayı uyumsuzlukmu var.
Sabri SAKALLI 10 Ağustos 2019
Herhangi bir uyum sorunu yok. İndirim alarmlarını sadece web sitesi üzerinden oturum açarak oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
hocam pro olmama rağmen web sitesinde standart üyelik uyarısı veriyor
Kamuran coşar 04 Ağustos 2019
Üye çıkışı yapıp tekrar giriş yapın. Önceden oturum açtığınız için öyle gözüküyordur.
FiyatSeyir.com
pro üyeliğim standart olarak güncellenmiş, googledan gbp ile başlayan kodu görememekteyim. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Barış Başlangıç 01 Ağustos 2019
FiyatSeyir Pro uygulaması üzerinden üye girişi yapınız. Ücretsiz uygulama üzerinden giriş yaptığınız gözüküyor. Ücretsiz uygulamayı kaldırabilirsiniz.
FiyatSeyir.com