Bize Yazın

Her türlü görüş, öneri ve eleştirileriniz için bu sayfayı veya fiyatseyircom@gmail.com eposta adresini kullanabilirsiniz. Reklam vermek istiyorsanız lütfen reklam sayfamıza gözatınız.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Selam kolay gelsin.

Alarmları mail olarak degilde, android uygulamadan kisiye ozel bildirim olarak alsak daha pratik olur sanirim.

Eline saglik
mehmet d 29 Eylül 2017
Mobil ve e-posta bildirimleri açılmıştır.
FiyatSeyir.com
Kardeşim eline koluna sağlık. Uygulama gerek işleyişi gerek menüsü süper. Hiç sorun yaşamadım. Tek eksiği uluslararası dev şirketlerin (AliExpress, Amazon,Gear vs) ürünleri de eklenirse hızlı büyürsün.
Fahrettin GÜLMEZ 23 Eylül 2017
Hocam indirim uygulamanızın farkındalar sanırım şuan en üstteki ürünün fiyatı 2 günde bir yüzde 90 indirime uğramış görünüyor. Ürünlerin fiyatlarını aynı sitedeki eski fiyata göre kontrol etmenin bu sıkıntısı var. Ürünlerin ortalama fiyatını akakce.com gibi uygulamalar dan çekebilirseniz daha güvenilir olacaktır
Raşit Çetintaş 23 Eylül 2017
Dostum yeni tasarımla sitede resmen fps düştü kasıyor gezinirken. Ne güzel yağ gibi akıyordu eskiden şimdi sanki gta v açmışım gibi sitede takılıyorum. Performans iyileştirmeleri yapman gerekiyor.
bir kullanıcı 15 Eylül 2017
Animasyon kaldırıldı, ilginize teşekkürler.
FiyatSeyir.com
Ahmet hocam uygulamada veya sitenizde örneğin ben sadece son 3 saatteki ve yüzde 30 indirim üzerini görmek istediğimi seçip listeledikten sonra bu ayarların kalıcı olmasını istiyorum. Her girdiğimde son 48 saat ve yüzde 10 seçili oluyor. Ben düzenli bir kullanıcı isem onları zaten görmüş ve listede olmasını istemiyor oluyorum. Bunun için bir güncelleme yapmanızı tavsiye ederim
Mehmet ÇELİK 14 Eylül 2017
Talep ettiğiniz güncelleme yapılmıştır, bilginize.
FiyatSeyir.com