Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

fiyat güncellemeleri ile ilgili bir sorun mu var. Fiyat alarmında yer alan 55nu8000 modeli fiyat çoktan değişmiş olmasına rağmen halen eski fiyat gözüküyor.
murat can 13 Ocak 2019
Fiyatlar belirli aralıklar güncelleniyor. Güncellenme esnasında ürün tükenmiş veya fiyat değişmiş olabilir.
FiyatSeyir.com
Selamlar siteniz çok başarılı,iyi bir proje fakat rünlerin son 1,5 aylık değil 6 ay ya da 1 senelik fiyat geçmişini görebilsek keşke. Örneğin tv bakıyorum ama haziran gibi ya da ilk piyasaya sürüldüğünde kaç liraydı merak ediyorum.
erkan karadeniz 13 Ocak 2019
Şimdilik ürünlere ait en son 20 fiyat değişiminin kaydı tutuluyor. Veritabanına aşırı yük getirdiği için daha eski veriler siliniyor.
FiyatSeyir.com
merhaba az önce uygulama açayım dedim 5 tane bildirm gelmiş oda gördüklerim,ne uygulama ne de tarayıcı üzerinden bildirim gelmedi
Halil biliktü 09 Ocak 2019
Tarayıcı üzerinden bildirim gelmez. Uygulama arka planda kimi zaman sonlanabiliyor. O yüzden günde en az bir kez giriş yapmanızı tavsiye ederim.
FiyatSeyir.com
hocam mobil uygulamadan bildirim alamıyorum. gerek websiteden gerekse uygulamadan fiyat alarmı kurdugum halde hiçbirşey düşmüyor. bırak bildirim düşmesini, websiteden ayarladıhım alarmları göremiyorum telefonumdan, alarmı kaldırmaya çalıştıgım üründe hala çıkıyor, kaç lere kaldırıp yeniden kurdum, bir değişme yok yardımcı olabilirmisin lütfen.
Ersin Tekin 09 Ocak 2019
Sadece iki kategoriye alarm kurduğunuz gözüküyor. İndirim alarmlarını sadece web sitesi üzerinden oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Birazdan test bildirimi göndereceğim. Sonucu iletirseniz sevinirim.
FiyatSeyir.com
indirim paylastiginiz urunlerin daha ucuzlari var cogu boyle ya ise yaramaz urun yafa pahali urunler

Epson L310 Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı (C11CE57401)

baska sitede 590 bile var ve daha guvenilir sitede sizin indirim diye paylastiginiz sitede 639 tl ne yapmaya çalışıyorsunuz
kenan tirki 07 Ocak 2019
Sık Sorulan Sorular bölümünde bu konu ile ilgili açıklama mevcut.
FiyatSeyir.com
Amazon.tr deki philips hue başlangıç setini görmüyor program düzeltirmisiniz.
ergin karadayı 26 Aralık 2018
Arama sonuçlarında gözüküyor, tekrar kontrol eder misiniz?
FiyatSeyir.com
Ahmet bey uyguma az önce satın aldım, doğrulanamadi uyarısı veriyor sitenizde
Halil biliktü 23 Aralık 2018
Doğrulama işlemi yapıldı.
FiyatSeyir.com
Merhaba hocam programınız süper, hak ediyor ki satın aldım fakat bence ufak bir sorunu var,fırsat geldiği zaman link bir türlü açılmıyor,2-3 gündür bu problem devam ediyor linkler açılana kadar da ürünler bitiyor.neyse inşallah düzelir.hayırlı günler
Koray Günay 23 Aralık 2018
Linkler kullandığınız varsayılan tarayıcı üzerinden açılır. Sorun çıkmaması lazım normalde.
FiyatSeyir.com
merhabalar bir urunun ismini yazip tüm magazalardan herhangi birinde indirim olunca haber alma imkanımız yok mu uygulamanin tek eksiği o bence
Ahmet altınok 20 Aralık 2018
Ürün isimleri her sitede tam olarak aynı yer almadığından ürün-isim eşleştirmesi yapılamıyor. Bu yüzden her mağaza için ayrı ayrı alarm kurmanız gerekiyor.
FiyatSeyir.com
Selamlar,
Hocam daha önce 1 dk sonrasın da bildirim alırken, bir süredir 5 dk öncesinde bildirim alamaz oldum. Ekran başında bekliyorum. sürekli link yeniliyorum. Yeni gelen fırsat en erken 5 dk sonra geliyor. Bir kontrol edermisiniz. Pro kullanıyorum. Teşekkürler
Albat ros 18 Aralık 2018
İndirim oranlarınız çok düşükse bildirim sayısı arttığında gecikmeler yaşanabiliyor. Ayrıca bazı telefonlar belirli sayıda bildirimden sonrasını öncekileri bildirim merkezinden temizlemeden almıyor.
FiyatSeyir.com