Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Merhabalar,

Sayfanızda bulduğum bazı ürünler Trendyol'da daha ucuza satılıyor olmasına rağmen sizin listelediğiniz firmalar arasında olmadığı için fiyat bilgisi düşmüyor. Sayfanızın takipçisi bir kullanıcı olarak nacizane tavsiyem Trendyol'u da firmalar arasına eklemenizdir.
Selin Arslan 01 Kasım 2019
Trendyol ürünlerinden fiyat bilgisi alınamamaktadır. Bu yüzden sistemde yer almıyor.
FiyatSeyir.com
merhabalar,telegram bildirimleri açık olduğu halde bildirim gelmiyor
Halil biliktü 01 Kasım 2019
Telegram ChatID bilginizi girmeniz gerekmektedir.
FiyatSeyir.com
Üstad merhaba... Eskiden ani olan ve fiyatlarını göz alıcı indirimleri DH da paylaşıyordunuz. Şimdi paylaşıyorsunuz. Ayrıca app Üzerinden mesaj gönderdiğinizi belirtmiştiniz ancak bana app üzerinden mesaj ya da uyarı gelmiyor
Muammer Yıldırım 26 Ekim 2019
Bildirimler için indirim alarmları kurmanız gerekiyor. Forumda pek paylaşım yapmıyorum.
FiyatSeyir.com
Bir urunun farkli satici fiyatlarini ayirt edebiliyor mu
deli dervis 22 Ekim 2019
Farklı sitelerdeki aynı ürünler eşleştirilemiyor.
FiyatSeyir.com
Tekrar merhaba. Hızlı dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum. 24 sayfa mesajları okudum ve naçizane bir fikrimi dile getirmek isterim. Özellikle n11, gittigidiyor gibi yüzlerce mağaza ve binlerce ürünü takip etmek mümkün değil dediniz, haklısınız. Bir özellik olarak kişisel liste kaydedebilsek, takip edilmesini istediğimiz ürünün linkini eklesek ve sistem kişiye özel o ürünü takip etse. Mümkün müdür? Meşgul ediyorum, kusura bakmayın. Başarılar diliyorum.
Süleyman Yasin Kazanci 11 Ekim 2019
Şimdilik böyle bir özellik bulunmuyor. Daha önce de böyle bir istek olmuştu. İlerde böyle bir özelliği eklemeyi düşünmüyorum açıkçası. Görüşleriniz için teşekkürler.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Bazı ürünler n11, gittigidiyor gibi sitelerde bulunmasına rağmen uygulamanız (pro sürümü) bu ürünleri bulamıyor. Misal, mate 10 pro çoğu yerde var ama programınız sadece 4-5 tane yerde buluyor. Diğer platformlarda da bulabilmek için bir ipucunuz veyahut yapabileceğim bir şey var mı? Teşekkür ederim, başarılar diliyorum.
Süleyman Yasin Kazanci 11 Ekim 2019
Merhaba. n11 ve Gittigidiyor üzerindeki tüm mağazalardan ürün bilgisi alınmıyor. Dahil olan mağazaları Mağazalar sayfasından görebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Programın prosunu aldık ki programın mantığı güzel işimize yarar diye. Ürün n11 de 3 ekimde 169 dan 139 TL ye düşmüş indirim alarmı kurmuşuz. Ama ses seda yok. Eğer böyle devam ederse play store da tek yıldız ve eleştiri yazısı yazacağım. Bilginiz olsun
İbo ak 06 Ekim 2019
Merhaba. Sadece Anne Bebek Oyuncak kategorisine %75 oranında bir indirim alarmı kurmuşsunuz. Bahsettiğiniz ürün bu kategoriye uysa dahi oranı uymuyor. İndirim oranı kurduğunuz alarm ile uyuşmadığından bildirim gelmemesi çok normal.
FiyatSeyir.com
merhaba üyelik ekranında telegram alanında gördüm. oradan indirim duyurusu varsa nasıl dahil olabilirim ?
Ozan özen 27 Eylül 2019
Sık Sorulan Sorular sayfasında Telegram bildirimlerini nasıl alacağınız konusunda açıklama mevcut.
FiyatSeyir.com
Merhaba, mesala bilgisayar ve cep telefonu kategorisinde bir bildirim oluşturuyoruz 20 TL düşünce haber ver diyorum. Ama ekstra olarak monitor kategorisinde 300 TL düşünce haber ver demek istiyorum ama kategori için başka bildirim ekli uyarısı veriyor. Ana kategori ile alt kategori ayrımı yapamıyorum. Bu ayrım yapılırsa bence çok daha iyi olacak
armağan öner 23 Eylül 2019
Alt kategorilere farklı alarmlar kurabilirsiniz fakat ana kategoriye alarm kurup ardından alt kategorisine veya tam tersi şekilde alarm kuramazsınız.
FiyatSeyir.com
Hocam merhaba telegram grubu için bilgi almak istiyorum.
Ringos Neo 20 Eylül 2019
Telegram grubundan kastınız Telegram üzerinden bildirim almak mı?
FiyatSeyir.com