Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

ürün bazında fiyat alarmı kurabiliyor muyuz?
Fatih Yavuz 24 Haziran 2018
Ürün bazında fiyat alarmı tek bir mağaza için geçerli oluyor. Bir ürünün tüm mağazalardaki fiyatı için alarm kuramıyorsunuz.
FiyatSeyir.com
merhaba, qpbilisim sitesini magazaya ekleyebilir misiniz?
Fatih Yavuz 24 Haziran 2018
QPBilişim'e ait n11 mağazası ekli şu an.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Bildirim seçeneklerinden mail bildirimi almayı kapatmama rağmen Android uygulamasını her açtığımda mail bildirimleri alma seçeneğine evet olarak değişiyor.
Kemal Oğuz ÜMÜTLÜ 24 Haziran 2018
Uygulama üzerinden e-posta bildirimlerini kapatın, düzelmesi gerekiyor. E-posta bildirim seçeneği web üzerindeki ayar ile senkron çalışıyor. Web üzerinden de kapatın şayet değişmemişse.
FiyatSeyir.com
Ahmet Bey şu ikram dünyası nin fiyati sisirip indirmesiyle oluşan kandirmaca indirimlere bir cozum bulsan surekli her urunu yuzde 60-70 indirimdeymis gibi bildirim geliyor.
HAKAN YILMAZ 23 Haziran 2018
İkram Dünyasının mevcut tüm ürünleri kapatıldı. Aşırı derecede sık fiyat oynaması yapılıyordu.
FiyatSeyir.com
Ahmet hocam indirim bula gelince aşağı doğru inerken çok göz yoruyor takılıyor gibi oluyor sebebi sistemden sanırım onu düzeltme şansınız varsa iyi olur
Mehmet Can 14 Haziran 2018
Takılıyor gibi dediğiniz yükleme yapılıyor o esnada. Aşağıdaki sayfalamayı yukarı sağda ise yükleniyor simgesini görebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Merhaba Ahmet bey. Dh forumdan silver_storm ben. Programın ödemesini yaparak indirdim ben.ikinci İndirim alarmını kurarken standart üyeliklerde en fazla 1 alarm kurabilirsiniz diyor. Daha fazla neden kuramıyorum acaba? İyi günler
Dalyan Ertuğrul 10 Haziran 2018
Üyeliğinizin aktif olabilmesini için web sitesindeki oturumu kapatıp tekrar açmanız yeterli. Pro özellikler aktif olacaktır. Hayırlı olsun.
FiyatSeyir.com
Merhaba Ahmet hocam ürün alarmı kurarken, tek mağaza değil de tüm mağazalarda kuramıyor muyuz? Tek tek mağaza mapaza kurmak uzun sürüyor.
Süleyman Veziroğlu 09 Haziran 2018
Her mağazada küçük farklarla ürün isimlendirmeleri farklı olduğu için ürünlere genel bir alarm kurmak şu an için mümkün değil. Kategorilere alarm kurabilirsiniz alternatif olarak.
FiyatSeyir.com
Ahmet kardeş pro sürümünü satın aldım uygulamayı kaldırın geri yükleyin demişsin kaldırınca proluk gitti nası oluyor bu iş anlamadım yardımcı olurmusun.geri ödeme yapıldı falan yazdı prolukmu iptal oldu kartı onaylamak için çektiği 2 tlmi anlamadım sıcak fırsatlardan selam
Mehmet Can 09 Haziran 2018
Pro sürümü aldığınızda ücretsiz sürümü kaldırın, web sitesindeki oturumu kapatıp tekrar açın diye belirtmiştim. Siz iade işlemi yapmışsınız sanırım siparişi iptal ederek. Tekrar Pro olmak için satın almanız gerekir. Kart onayı için çekilen ücret geri iade olur.
FiyatSeyir.com
Merhaba kurduğum fiyat alarmindaki fiyatı değiştirmek istiyorum yada kaldırıp yeniden kurmak istiyorum nasil yapabilirim
Fatih ergün 06 Haziran 2018
Alarm kurduğunuz yerden değiştirebilir veya silebilirsiniz.
FiyatSeyir.com
uygulamanin programı sürümünü satın aldım ama alarmı birden fazla kuramiyorum
Ahmet Koc 01 Haziran 2018
Web sitesinde oturumu kapatıp tekrar açın. Pro sürüme geçiş tamamlanacaktır.
FiyatSeyir.com