Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

bı ürün arayınca en alttaki ürünün üstüne reklam geliyor ve alarm kurulamıyor. reklam da kapanamiyor . bilginize
Emin Döner 26 Temmuz 2018
Bir sonraki güncellemede bu durum düzeltilecektir.
FiyatSeyir.com
Ürününüzü kullanmak istiyorum fakat appstore da yok ne zaman gelir acaba appstore a
Ahmet Keskin 24 Temmuz 2018
Şimdilik sadece GooglePlay üzerinde. Uzun bir süre de AppStore'a gelmeyecek gibi. Web sitesinden takip edebilirsiniz indirimleri.
FiyatSeyir.com
Merhaba,öncelikle uygulama için elinize saglik, severek kullanıyorum. Flo'nun yan sitesi ve mağazası olan instreet.com.tr'de de güzel indirimler oluyor. Mağaza kolleksiyonuna ekleme ihtimaliniz var mı?
Emre Soytekin 18 Temmuz 2018
Giyim ve Ayakkabı kategorisini tamamen kaldırmayı düşünüyorum aslında. Ciddi hiçbir indirim olmuyor. Gelen indirimlerin birçoğu aldatmaca oluyor. Sistemi gereksiz meşgul ettiğini düşünüyorum bu kategorinin.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Listedeki ürünler ne kadar sürede yenileniyor/güncelleniyor? Örneğin 1 ürün satışa kapalı olmasına rağmen dünden beri listede.
Mustafa Uyanık 16 Temmuz 2018
Güncellemenin kesin bir saati veya süresi bulunmuyor. Farklı kategoriler farklı sıklıkta güncelleniyor. Bir sonraki güncellemeye kadar tükenen ürün listede gözükmeye devam edebilir.
FiyatSeyir.com
Kitapyurdu için fiyat takibi ekleyebilir misiniz? Bir de mobil uygulamadan soru sormaya çalıştığımda sürekli reklam çıkıyor. Herhangi bir şey yazamıyorum.
Oğuzhan Sözen 10 Temmuz 2018
Kitap fiyatlarında çok büyük değişiklikler olmadığı için bu kategoriyi şimdilik eklemeyi düşünmüyorum. Ücretsiz sürümde belirli aralıklarla reklamlar gözükmektedir. İletişim bölümüne ulaşmanızda sorun çıkmaması lazım normalde.
FiyatSeyir.com
Şimdi ben pro aldım gozetleyenmehmet@gmail ile acaba onunla mı giriş yapmalıyım? Tamm fazla alarm oluşturdum ama bildirim gelmiyor içine girmeden
Mehmet Gözetleyen 07 Temmuz 2018
Alarmlarınız gözüküyor. Fakat FiyatSeyir Pro uygulamasında oturum açmamışsınız. Üyeliğiniz ile uygulamada giriş yapınız.
FiyatSeyir.com
Program için teşekkürler. Faydalı bir iş çıkarmış olduğunuz için destek amaçlı pro sürüme geçtim. Çalışmalarınızın daha güzele gitmesi dileğiyle... DH nickim: taoche
Rıdvan Koray 02 Temmuz 2018
Teşekkürler. Güzel fırsatlar yakalamanız dileğiyle.
FiyatSeyir.com
ios uygulaması ne zaman gelecek yada gelecek mi ?
Önder Çelik 02 Temmuz 2018
Merhaba öncelikle uygulama için verdiğiniz emekten dolayı teşekkürler fakat eksikleriniz var 'Huawei P20 Pro' yazdım arattım ama en ucuzunu yakalayamadı uygulamanız ve gittigidiyor u desteklediğini söylemenize rağmen gittigidiyor.com dan hiç sonuç bulamadı bence ciddi revize gerekli saygılar .
Serdar Bulan 29 Haziran 2018
Teşekkürler. Gittigidiyor ve n11 gibi içerisinde farklı mağazalar bulunan sitelerdeki tüm mağazalar sisteme kayıtlı değil. Ekli olanları Mağazalar sayfasında görüntüleyebilrsiniz.
FiyatSeyir.com
uygulamanızı ücret ödeyerek full versiyonu kullanıyorum.Telefonumun bildirim ayarları açık ama bildirimler gelmiyor.
Ayhan Urhan 28 Haziran 2018
İndirimleri takip etmek istediğiniz kategorilere indirim alarmı kurmanız gerekiyor. Henüz indirim alarmı kurmadığınız için bildirim gelmeyecektir.
FiyatSeyir.com