Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

merhaba bir urun aramaya calisiyorum "nike air max" seklinde fakat urun bulamiyor. sadece "nike" yaziyorum 40 cuvari urun getiriyor. nasil arama yaptirip alarm kurabilirim syg.
Emre dalkıran 10 Ağustos 2018
Giyim ve Ayakkabı kategorisi ürünleri yavaş yavaş kaldırılıyor. Bu kategori iptal edilecek.
FiyatSeyir.com
arama kelimelerini tam yazmayınca listelemiyor bazı ürünler mağazada bulunduğu halde arama sonuçlarında çıkmıyor birde uygulamadan çıkmak istiyormusunuz seçeneği eklenmeli her açtığımda yanlışlıkla çıkıyorum başarılar
muammer 03 Ağustos 2018
İlgini mağazanın kategorisi ekli olmayabilir. Arama kelimelerini tam yazmaya gerek yok. Yapmış olduğunu arama ifadesini yazarsanız kontrol edelim.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Bazen indirim alarmıyla gelen mailleri geldiği zaman ya da birkaç dakika sonra açıp ürün sayfasına gidiyorum, ama indirim bitmiş oluyor. Bu kadar kısa sürede fiyat nasıl değişiyor?
Mustafa Uyanık 03 Ağustos 2018
Bildirim birçok kişiye aynı anda gidiyor. Bazı ürünler birkaç stoklu olduğu için hemen bitmesi normal. Bir diğer husus ise indirim mailleri sunucudan ötürü bazen geç gelebiliyor.
FiyatSeyir.com
Son yayınlanan kulaklık fiyatı başka yerlerde daha ucuz. Bilgilerinize.
Hakan Deniz 31 Temmuz 2018
Bu her zaman mümkün. Fiyatseyir farklı sitelerdeki fiyatları kıyaslamıyor, ürünün bulunduğu mağazadaki fiyat iniş çıkışlarını takip ediyor.
FiyatSeyir.com
Fiyatı alarmları sayfasında en alttaki reklam yüzünden alarmı değiştiremiyorum. Listenin üstüne denk geliyor.
Alper aslankaya 29 Temmuz 2018
Bir sonraki güncellemede bu durum düzeltilecektir.
FiyatSeyir.com
bı ürün arayınca en alttaki ürünün üstüne reklam geliyor ve alarm kurulamıyor. reklam da kapanamiyor . bilginize
Emin Döner 26 Temmuz 2018
Bir sonraki güncellemede bu durum düzeltilecektir.
FiyatSeyir.com
Ürününüzü kullanmak istiyorum fakat appstore da yok ne zaman gelir acaba appstore a
Ahmet Keskin 24 Temmuz 2018
Şimdilik sadece GooglePlay üzerinde. Uzun bir süre de AppStore'a gelmeyecek gibi. Web sitesinden takip edebilirsiniz indirimleri.
FiyatSeyir.com
Merhaba,öncelikle uygulama için elinize saglik, severek kullanıyorum. Flo'nun yan sitesi ve mağazası olan instreet.com.tr'de de güzel indirimler oluyor. Mağaza kolleksiyonuna ekleme ihtimaliniz var mı?
Emre Soytekin 18 Temmuz 2018
Giyim ve Ayakkabı kategorisini tamamen kaldırmayı düşünüyorum aslında. Ciddi hiçbir indirim olmuyor. Gelen indirimlerin birçoğu aldatmaca oluyor. Sistemi gereksiz meşgul ettiğini düşünüyorum bu kategorinin.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Listedeki ürünler ne kadar sürede yenileniyor/güncelleniyor? Örneğin 1 ürün satışa kapalı olmasına rağmen dünden beri listede.
Mustafa Uyanık 16 Temmuz 2018
Güncellemenin kesin bir saati veya süresi bulunmuyor. Farklı kategoriler farklı sıklıkta güncelleniyor. Bir sonraki güncellemeye kadar tükenen ürün listede gözükmeye devam edebilir.
FiyatSeyir.com
Kitapyurdu için fiyat takibi ekleyebilir misiniz? Bir de mobil uygulamadan soru sormaya çalıştığımda sürekli reklam çıkıyor. Herhangi bir şey yazamıyorum.
Oğuzhan Sözen 10 Temmuz 2018
Kitap fiyatlarında çok büyük değişiklikler olmadığı için bu kategoriyi şimdilik eklemeyi düşünmüyorum. Ücretsiz sürümde belirli aralıklarla reklamlar gözükmektedir. İletişim bölümüne ulaşmanızda sorun çıkmaması lazım normalde.
FiyatSeyir.com