Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Merhabalar ahmet hocam. Pro uygulamayı satın aldım. Kazanciniz bol olsun. Önerdiğiniz ya da dikkat etmemiz gereken bir detay var mi?
Özellikle Hb ürünleri için ?
ilkay Eşitgin 21 Şubat 2018
Öncelikle hayırlı olsun, destek olduğunuz için teşekkürler. Takip etmek istediğiniz kategorilere indirim alarmı kurmanız gerekiyor. Böylelikle ürünlerde indirim olduğunda bildirim alabilirsiniz.
FiyatSeyir.com
Ahmet hocam mrb.%90 indirime giren ürünün anlik bildirimi gelmedi.(alarm kurmama ragmen) acaba bildirimlerde herhangi bir sorun mu var.? _ LG g3 _
Forget Love 20 Şubat 2018
Gelmesi gerekirdi, şu an 4 saat geçtiği için göremiyorum gönderilme durumunu. Ama muhtemelen gelmiştir, gözden kaçmış olabilir. Ayrıca Sıcak Fırsat başlıklı manuel bildirim de gönderildi bu ürün için.
FiyatSeyir.com
Benim bir önerim var. Ürünün piyasa fiyat ortalamasının altında veya üstünde olduğu eklenebilir mi? Bazen uçuk bir fiyattan piyasa fiyatına indirim yapıldığında
ender enderesan 17 Şubat 2018
Ürün ismi her sitede farklı olduğu için eşleştirme yapılacak kıyaslanması, doğal olarak diğer mağazalardaki fiyat ortalamasının elde edilmesi mümkün değil.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Bilgisayar oyunlari kategorisinde yer alan hic bir indirimi gormek istemiyorum. Bunun icin bir gelistirme yapmayi planliyor musunuz? Tesekkurler.
Sefa Kocali 17 Şubat 2018
Merhaba. Uygulama veya web sitesinde Oyunlar ve Oyun konsolları kategorisinin seçimini kaldırın (İndirim Bul sayfasında), ardından İndirim Bul düğmesine tıklayın. Hepsi bu kadar. Ayarlarınız kaydedilecektir.
FiyatSeyir.com
merhabalar,

ozellikle boyner morhipo gibi yerlerde ayakkabilari cekebilirseniz sevinirim maalesef flo cook indirim bindirim yapiyor tesekkurler
EnesEmre BULUT 15 Şubat 2018
Merhaba. Boyner ekli, Flo'da indirim olmasa da fiyatları kıyaslamak adına incelenebilir. Nike ve Adidas mağazaları da mevcut.
FiyatSeyir.com
Kolay gelsin öncelikle uygulamanız çok güzel çok işimize yarıyor. Ufak önerim olacak uygulamada anasayfa bazı kategorileri (oyun, kozmetik ve anne bebek gibi) listeden cikarabilecegimiz bir özellik olsa çok güzel olurdu.
Muhammed 14 Şubat 2018
Teşekkür ederim. Bahsettiğiniz özellik mevcut zaten. İndirim Bul ekranında kriterlerinizi belirleyin, anasayfa için de geçerli olacaktır.
FiyatSeyir.com
Merhaba Hocam ; Örneğin hb veya gg com da bir ürünün ismini "ürün ara" bölümüne yazıyorum fakat ürün bulunamıyor. Bununla ilgili bir çalışmanız varmı ?
Murat ESEN 13 Şubat 2018
Aradığınız ürünü örnek verebilir misiniz? Kontrol edelim öncelikle.
FiyatSeyir.com
uygulamada bildirimler uyarı levhaları olarak gelmiyor
Birtan Merdas 12 Şubat 2018
Küçük bir sorun vardı, giderildi.
FiyatSeyir.com
Programdan gelen bir urun indirim bildiriminin uzerine tiklandignda urune ait indirim sayfasina yada program uzerindeki urun indirim sayfasina gitmiyor.
murat can 12 Şubat 2018
Uygulamanın en güncel sürümünü yükleyin. Uygulama ayarlarında "Gelen Bildirimden Ürüne Git seçeneğini" aktif edin.
FiyatSeyir.com
Hocam dün oyun indirimleri kaldıran geliştirmeyi istemiştim bugünde farkettim ki het kategoriden bir tane ürün mü ana ekranda olsa? Zigon sehpa ile doldu ekran renkleri farklı farklı :)
Emin Döner 08 Şubat 2018
İndirim zamanını son 24 saat yerine yakın bir zaman aralığı seçin. Son 2 saat gibi. Ya da mobilya kategorisini de takip etmeyi bırakın. Her mobilya farklı ürün koduna sahip olduğu için hepsi ayrı ayrı gözükmekte.
FiyatSeyir.com