Bize Yazın

Soru, istek ve görüşlerinizi tarafımıza iletmek için aşağdaki formu kullanabilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
E-posta Adresi :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kodu Yazın :
   

İletişim Mesajları

İletişim kanalı ile ziyaretçilerin sorduğu soruları, istek ve önerileri takip edebilirsiniz.

Şimdi ben pro aldım gozetleyenmehmet@gmail ile acaba onunla mı giriş yapmalıyım? Tamm fazla alarm oluşturdum ama bildirim gelmiyor içine girmeden
Mehmet Gözetleyen 07 Temmuz 2018
Alarmlarınız gözüküyor. Fakat FiyatSeyir Pro uygulamasında oturum açmamışsınız. Üyeliğiniz ile uygulamada giriş yapınız.
FiyatSeyir.com
Program için teşekkürler. Faydalı bir iş çıkarmış olduğunuz için destek amaçlı pro sürüme geçtim. Çalışmalarınızın daha güzele gitmesi dileğiyle... DH nickim: taoche
Rıdvan Koray 02 Temmuz 2018
Teşekkürler. Güzel fırsatlar yakalamanız dileğiyle.
FiyatSeyir.com
ios uygulaması ne zaman gelecek yada gelecek mi ?
Önder Çelik 02 Temmuz 2018
Merhaba öncelikle uygulama için verdiğiniz emekten dolayı teşekkürler fakat eksikleriniz var 'Huawei P20 Pro' yazdım arattım ama en ucuzunu yakalayamadı uygulamanız ve gittigidiyor u desteklediğini söylemenize rağmen gittigidiyor.com dan hiç sonuç bulamadı bence ciddi revize gerekli saygılar .
Serdar Bulan 29 Haziran 2018
Teşekkürler. Gittigidiyor ve n11 gibi içerisinde farklı mağazalar bulunan sitelerdeki tüm mağazalar sisteme kayıtlı değil. Ekli olanları Mağazalar sayfasında görüntüleyebilrsiniz.
FiyatSeyir.com
uygulamanızı ücret ödeyerek full versiyonu kullanıyorum.Telefonumun bildirim ayarları açık ama bildirimler gelmiyor.
Ayhan Urhan 28 Haziran 2018
İndirimleri takip etmek istediğiniz kategorilere indirim alarmı kurmanız gerekiyor. Henüz indirim alarmı kurmadığınız için bildirim gelmeyecektir.
FiyatSeyir.com
ürün bazında fiyat alarmı kurabiliyor muyuz?
Fatih Yavuz 24 Haziran 2018
Ürün bazında fiyat alarmı tek bir mağaza için geçerli oluyor. Bir ürünün tüm mağazalardaki fiyatı için alarm kuramıyorsunuz.
FiyatSeyir.com
merhaba, qpbilisim sitesini magazaya ekleyebilir misiniz?
Fatih Yavuz 24 Haziran 2018
QPBilişim'e ait n11 mağazası ekli şu an.
FiyatSeyir.com
Merhaba. Bildirim seçeneklerinden mail bildirimi almayı kapatmama rağmen Android uygulamasını her açtığımda mail bildirimleri alma seçeneğine evet olarak değişiyor.
Kemal Oğuz ÜMÜTLÜ 24 Haziran 2018
Uygulama üzerinden e-posta bildirimlerini kapatın, düzelmesi gerekiyor. E-posta bildirim seçeneği web üzerindeki ayar ile senkron çalışıyor. Web üzerinden de kapatın şayet değişmemişse.
FiyatSeyir.com
Ahmet Bey şu ikram dünyası nin fiyati sisirip indirmesiyle oluşan kandirmaca indirimlere bir cozum bulsan surekli her urunu yuzde 60-70 indirimdeymis gibi bildirim geliyor.
HAKAN YILMAZ 23 Haziran 2018
İkram Dünyasının mevcut tüm ürünleri kapatıldı. Aşırı derecede sık fiyat oynaması yapılıyordu.
FiyatSeyir.com
Ahmet hocam indirim bula gelince aşağı doğru inerken çok göz yoruyor takılıyor gibi oluyor sebebi sistemden sanırım onu düzeltme şansınız varsa iyi olur
Mehmet Can 14 Haziran 2018
Takılıyor gibi dediğiniz yükleme yapılıyor o esnada. Aşağıdaki sayfalamayı yukarı sağda ise yükleniyor simgesini görebilirsiniz.
FiyatSeyir.com